Новорічне оформлення

Новорічне оформлення фасадів від компанії “MK-Illumination”: новий вигляд звичної будівлі

Мода на світлове оформлення екстер’єрів будинків, магазинів, промислових об’єктів напередодні Нового року прийшла в Україну з Заходу. На почтаку перших грудневих вечорів вулиці Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, великих і маленьких міст країни перетворюються в оригінальну декорацію до зимової казки.

Неймовірно, але створити або, принаймні, задумати такий шедевр може навіть початківець естет. Правда, щоб втілити мрію, однією лише творчої ідеї і бажання недостатньо – необхідно залучити групу світлотехніків, що займаються новорічним оформленням фасадів будівель на професійній основі.

З настанням сутінків сіра, неприваблива стіна будівлі, почне перетворюватися. Важко повірити, що ще кілька годин тому над блискучим вогниками «полем» перебувала похмура цегляна кладка або суцільний залізобетон.

Мерехтлива новорічна ілюмінація, яка може тривати до закінчення зими, створює неабияку атмосферу свята. Заряд позитивних емоцій, які отримує людина, дивлячись на тріумф світла, служить закликом до невідкладного дії. В магазин (ресторан, нічний клуб, кінотеатр), фасад якого «випромінює позитив», так і хочеться зайти! Відмінний рекламний стимул, що відбивається на збільшенні прибутку.

Новорічне освітлення фасадів замовляють не тільки власники комерційних закладів. Слідуючи європейським традиціям, прикрашати гірляндами, бахромою, сіткою, динамічною і статичною ілюмінацією у вигляді сніжинок, фігур, тематичних сюжетів прагнуть також житлові будинки, заводи і фабрики, адже вони – частина урбаністичного ландшафту.

Новорічне оформлення фасадів будівель LED-системами

Попит на світлодіодне оформлення фасадів будівель до новорічних святами активно зростає. Яскрава, барвиста ілюмінація – одночасно і виразна, і безпечна. Серед достоїнств LED-обладнання:

 • волого-і морозостійкість;
 • інертність до скачок в електромережі;
 • економічне споживання струму;
 • довговічність (понад 50 000 робочих годин);
 • широкий спектр естетичних рішень.

Можна придбати готове світлове обладнання (його різноманітність здивує найвимогливіших естетів), а можна замовити індивідуальний проект «під ключ» – і тоді ваша новорічна казка буде дійсно оригінальною!

Замовляємо новорічне оформлення фасадів вже зараз!

Не варто відкладати втілення зимової казки на закінчення осені – продумати дизайн ілюмінації з урахуванням всіх технічних моментів необхідно заздалегідь. Для реалізації завдань з новорічного оформлення фасаду необхідно:

 • чітке уявлення естетичної складової проекту;
 • знання розмірів стіни або іншого фасадного елемента, який буде обладнаний під вечірнє освітлення;
 • зв’язатися з компанією, якій ви зможете довірити реалізацію плану, не переживаючи про якість та безпеку робіт.

Фахівцями по індивідуальному оформленню фасадів будь-яких будівель на новорічну тематику славиться компанія “MK-Illumination”. Візитна картка фірми – світлове шоу екстер’єру київської фабрики «Рошен».

Ефектно виглядають світлові панно на масштабних стінних полотнах, але якщо фасад вашого будинку не рясніє вільним простором – не біда. Навіть з маленького бутика можна зробити сяюче вогнями шедевр, який буде помітно виділятися із загального ряду архітектурних будівель.

 • Ефектно виглядають світлодіодні гірлянди (сітка з перетіканням відтінків, поступовим наростанням і зниженням яскравості).
 • Новорічне привітання можна створити з статичних ПВХ-шнурів.
 • В тренді також каркасні композиції, прикріплені до козирків або даху (при допустимій висоті останніх) у вигляді тварин, фігури Санта Клауса, новорічної атрибутики.

Ми підберемо найкращі світлодіодні конструкції, які будуть підходити вашій будівлі по складності і масштабу. Нам довіряють, оскільки саме у нас – найпотужніша матеріально-технічна база. Ми працюємо за новітніми технологіями в світі сучасного светодизайна.

Економічні світлодіоди не створюють додаткового навантаження на бюджет вашого підприємства, що підтверджують і численні відгуки наших постійних клієнтів, які щорічно замовляють індивідуальний світловий дизайн різних за площею фасадів!

Меню