Про нас

MK ILLUMINATION (Україна) – європейський лідер в сфері святкового освітлення та декорування приміщень.

Ми орієнтуємося на світовий досвід і адаптуємо його для українського ринку в сферах B2B і B2C. Компанія пропонує унікальні проекти по прикрашанню міст, святкового оформлення торгових точок, ресторанів і готелів, декоративного освітлення фасадів та інтер’єрів приватних будинків.

Наша команда закынчує весь процес: генерація ідеї, художнє наповнення, виробництво, розробка мобільного застосування для управління освітленням, монтаж на локації будь-якої складності і сервісне обслуговування.

Принципи MK ILLUMINATION (Україна) непохитні: використовувати тільки високоякісні освітлювальні прилади; виходити з потреб клієнтів; створювати досконалі по дизайну проекти.

Працюючи з клієнтами, ми завжди думаємо про кінцевого споживача наших послуг – глядача. Саме його емоція – показник якості і чесна оцінка нашої праці.

Компанія «MK ILLUMINATION» є європейським лідером в сфері святкового освітлення та декорування приміщень. Наша команда співробітників здійснює розробку та впроваджує унікальні дизайни, і реалізує різноманітні проекти, такі як: прикраса міст, оформлення торгових центрів, новорічне оформлення ресторанів і готелів, прикраса будівель і приватних будинків. декоративне освітлення, дозволяє надати виразність і неповторний стиль фасадам і внутрішнім інтер’єрам. Освітлення фасадів торгових центрів, будинків, площ та інших об’єктів активно використовується в усьому світі. Крім того, підсвічування будівель зробить більш яскравим вуличне освітлення вночі, притягаючи погляди перехожих до спорудження, яка нічим не примітна в світлий час доби. Різноманітні світлодіодні гірлянди створюють атмосферу урочистості. Якщо Ви хочете вибрати прикрасу на Новий рік для фасаду будь-якої складності або внутрішнього приміщення, зверніть увагу на декоративне освітлення. Воно відмінно виглядає не тільки взимку, але також і влітку, створюючи гарне підсвічування будівель, дерев і розважальних закладів.

Наші переваги

Контроль якості

36 офіційних представництв, які обслуговують більше ніж 100 країн

Використання світлодіодів преміум класу

Унікальний дизайн, індивідуальний підхід

Меню