Новорічні вуличні гірлянди

Новорічні вуличні гірлянди: найкращі пропозиції від “MK-Illumination”

Питання про тематиче декорування фасадів будинків і магазинів, а також міських проспектів, скверів, парків, стає найбільш актуальним напередодні Нового року. Вуличні гірлянди – ефективні і  доступні прикраси будь-якого інтер’єру. Завдяки використанню морозостійкого світлодіодного обладнання, зовнішній об’єкт буде гарно освітлений навіть у негоду.

Гірлянди для вулиці представлені широким діапазоном конструкцій, виготовлених з міцних зносостійких матеріалів. За допомогою “бігаючих вогнів” і “штор”, можна оригінально прикрасити фасад та покрівлю будівлі або дерева, альтанки, паркових об’єктів, тощо.

Як і в інших європейських столицях, в Києві вуличні гірлянди використовують для святкового освітлення зон масового доступу, якщо це не суперечить технічним нюансам експлуатації.

Мотиви, розтягнуті за принципом арки на безпечній висоті від проїжджої або пішохідної частини, перетворюють мегаполіс в сюжет справжньої зимової казки – з настанням сутінків вулиці стають схожими на місця чарівних дій.

Фасадні гірлянди – це також додаткова ілюмінація, яка істотно прикрашає життя вечірнього міста, не створюючи додаткового навантаження на бюджет.

Світлодіодні вуличні гірлянди: морозостійкі і пожежобезпечні

Новорічні вуличні гірлянди, купити які можна оптом з доставкою по Україні, розрізняються по:

  • геометричним параметрам (довжині);
  • потужності;
  • колірній палітрі.

Відмінність гірлянд вуличного типу від тих, що використовуються для декору інтер’єрів, – істотне: оскільки умови експлуатації не аналогічні, а в зимовий час обтяжені морозом, снігом, холодним дощем, вітром, вуличнхі гірлянди мають більше особливих вимог в питаннях матеріалів і способу підключення.

Звичайне, не пристосоване до морозів зовнішнє світлове обладнання – це ризик виникнення замикання з послідуючим займанням. Пластик може потріскатися, дроти – оголитися, таким чином, прикраса стане потенційно пожежонебезпечною.

Якщо ви хочете купити оптом надійні вуличні гірлянди в Україні і не зіпсувати собі новорічний настрій – вибирайте світлодіодні системи преміум-класу.

Вуличні LED-гірлянди, на відміну від електричних ламп розжарювання, більш довговічні і  економічні в споживанні. Ціна декоративної ілюмінації безпосередньо залежить від технічної складності і довжини зовнішньої гірлянди.

Купити вуличну гірлянду з гарантією і доставкою

Різноманітність вуличних гірлянд, які пропонує компанія “MK-Illumination”, сприяє реалізації будь-яких дизайнерських ідей. Декоративне оформлення фасаду будинку або інших екстер’єрних об’єктів буде вельми оригінальним, тоді як більшість проектів зовнішнього світлового антуражу грішить стандартністю та однотипністю.

Найбільш популярні серед світлодіодних гірлянд вуличного типу: нитки для оформлення дерев, мережі або штори для фасаду будівлі, а також підвісні системи «бахрома», «бурульки», світлодіодні мотиви – «квіти», «зірочки» і багато інших.

Сюжетні зовнішні мотиви (сани, олені, гігантські сніжинки та інша тематична атрибутика) оформляють за допомогою прозорого силіконового шнура зі світлодіодами.

Купити новорічні вуличні гірлянди оптом в підземному переході або у сумнівного дистриб’ютора – ризик номер один: за зовнішньою красою мерехтливих вогнів може ховатися маса невідповідностей нормам і технічним стандартам (наприклад, застосування дешевого пластику, замість каучуку або гуми, відсутність необхідного маркування на проводці і адаптованість останньої до напруги в мережі, стан ламп, розбіжності в параметрах довжини, що також важливо для впровадження вашої задумки).

Якісне оформлення вуличної гірлянди (від вибору моделі до монтажу фасадного освітлення) пропонують наші фахівці. Дозвольте команді професійних інженерів і дизайнерів втілити в життя вашу новорічну казку!

До використання унікальних систем освітлення вдалися десятки наших клієнтів – фотозвіти по реалізованих проектах ви можете бачити на сайті.

Меню