Гірлянди для дерев

Гірлянди для дерев: створюємо шедеври за допомогою світла

Колоритна світлодіодна гірлянда на дереві – не рідкість для передноворічних вулиць України. Різноманітність унікальних освітлені прикрас роблять довгоочікувані зимові свята більш казковим.

З настанням сутінків місто оживає: «сплячі» днем ​​безликі гілки перетворюються в яскраві тропічні рослини, що радують перехожих то рожевими пелюстками сакури, то біжать світлячками червоного, синього, зеленого кольору …

Гірлянди на деревах розвішують з метою прикрашання частини вулиці або території біля магазину, кафе, будинку, нічного клубу. Разом з чарівним блискучим декором, ви отримуєте і ефективну рекламу свого закладу, і додаткове освітлення в темний час доби.

Основний акцент при оформленні гірлянди на деревах – індивідуальність і оригінальність виконання. На яскраву (в прямому і переносному сенсі) рослину, будь це кремезний каштан, тополя, невисока черешня, сосна або маленький кущик, звернуть увагу всі перехожі.

Для досягнення ефектів святкової ілюмінації використовуються спеціальні світлові елементи, що створюють різні типи підсвічення. Серед найбільш популярних варіантів, які підходять для дерева зі скверу, парку або прибудинкової території, – гірлянди:

  • з постійним світінням;
  • з динамікою;
  • у вигляді спалахів.

Ефектно виглядають «бігаючі вогні» і «бахрома». Кожен варіант гірлянди для дерев має свої естетичні особливості, а щоб підібрати найбільш вдалий вид декоративної ілюмінації – досить звернутися до фахівців компанії “MK-Illumination”.

Дерево перетворюється: особливості вуличних гірлянд

Особливість светодіодних гірлянд – це абсолютна безпека для самого дерева. Системи світлового декорування, які пропонує наша компанія, не нагріваються і не обтяжують гілки власною вагою, до того ж, ретельно захищені від кліматичних впливів і вітру.

Завдяки низькому енергоспоживанню і здатності працювати нон-стоп досить тривалий час, LED-гірлянди залишаються фаворитами при виборі світлового обладнання для декору вуличних дерев. Ви можете замовити оформлення одного об’єкта або ж цілої серії рослин, не турбуючись про зайві фінансові витрати.

Світлодіодні гірлянди: декор дерев в Києві

Крім стовбурів і гілок дерев, світлодіодними гірляндами можна прикрасити будь-які зовнішні елементи. Особливоста конструкція ЛІД-гірлянди дозволяють використовувати їх для часткової або повної обмотки дерева з переходом на огорожу, альтанки, кований паркан, вивіску і т.д.

На відміну від ламп розжарювання, у світлодіодних вогників велика кількість відтінків постійного або мерехтливого освіщення (золотий, червоний, білий, синій та багато інших).

Незвичайний світловий ефект «бігаючі вогні» створює гірлянда, у якій на основному шнурі розташовані звисаючі світлодіодні модулі, що спрацьовують послідовно від основи до низу.

Це схоже на освітлені краплини, але якщо вам подобаються «оповиті» дерева, ми розповімо про ідеальне рішення для крони, – постійного, спалахуючого або динамічного світіння. Відтінок загадкового мерехтіння ви зможете підібрати самі, керуючись виключно власною фантазією.

Безпечні та зручні в застосуванні – відмінні характеристики, щоб замовити новорічні гірлянди для дерев вже зараз. Створіть передсвятковий настрій задовго до 31 грудня: почніть першими свою «зимову казку»!

Меню