Оформлення фотозон

Сучасні технології подарували нам можливість зберігати важливі моменти нашого життя в будь-який час і в будь-якому місці. Навіть відвідування супермаркету може подарувати приємні спогади, якщо в ньому обладнана красива фотозона європейського рівня.

Що таке фотозона? Це локація з декораціями і спеціальним освітленням, облаштована в торговому центрі, магазині або виставковому залі. Вона призначена для створення тематичних знімків на спеціально підібраному тлі.

Красиві майданчики для аматорської зйомки з оригінальним освітленням, які виготовляє компанія «МК Illumination», привертають покупців, служать додатковим стимулом для відвідування торгового центру в святкові дні. Наприклад, стильно прикрашена новорічна фотозона зробить кращим інтер’єр, та стане яскравим акцентом в дизайні приміщення, приверне увагу відвідувачів.

Фотозони в Києві також використовується в якості важливого елемента рекламної кампанії: декорації з логотипом торговельної марки, пофарбовані в корпоративні кольори, допомагають донести споживачеві меседж компанії, створити інтерес до бренду, закріпити увагу цільової аудиторії.

З огляду на те, що все більше людей відвідують торгово-розважальні центри цілими сім’ями і проводять там своє дозвілля, локації для зйомок стають важливою складовою оформлення інтер’єру. Команда фахівців компанії «МК Illumination» створить для вас неповторну мобільну конструкцію і виконає оформлення фотозони сучасними світлодіодними світильниками, щоб відвідування торгового центру, магазину, виставки або ярмарки стало яскравою і незабутньою подією.

Виготовлення фотозон від компанії «MK Illumination»

Майданчики для зйомок з інформаційного змісту та оформленню діляться на кілька основних груп:

  • святкові (новорічні, великодні);
  • сезонні (що відзначають зміну пори року);
  • розважальні (для дітей);
  • іміджеві (для залучення уваги до бренду);
  • рекламні (для просування товарів або торгових марок).

Оформлення, в тому числі і світлове, створюється в залежності від того, до якого типу належить та чи інша фотозона і яке завдання вона повинна виконувати.

Над проектом працює команда фахівців, до якої входять досвідчені дизайнери, художники-декоратори, інженери і світлотехніки. При виборі стилю враховуються всі нюанси, в тому числі місце, де буде розташована фотозоні, купити яку напередодні свят прагнуть багато київських торгових центрів. Конструкція повинна органічно вписуватися в загальний інтер’єр, щоб не придушувати навколишній простір і залишати простір для фантазії фотографів.

Особлива увага приділяється питанням безпеки. Більшість відвідувачів фотозоні – діти і підлітки, тому конструкцію роблять з таким розрахунком, щоб виключити будь-які загрози для життя і здоров’я.

Виготовлення фотозони в Києві включає не тільки розробку загальної концепції і її втілення. За допомогою технічних засобів і системи управління освітленням, компанія «MK Illumination» створює атмосферу чарівного світу, в якому діти і дорослі відчувають себе однаково комфортно. Завдяки динамічному освітленню, фотозони на свято не набридне глядачам і постійно буде залучати їх увагу.

Освітлення відіграє важливу роль, допомагаючи виділити важливі акценти і привернути увагу глядачів. З огляду на, що багато людей використовують для зйомки непрофесійні камери, правильно розташовані джерела світла допомагають отримати гарний знімок.

Переваги співпраці з компанією «MK Illumination»

У нас ви можете замовити фотозони в Києві за вигідною ціною. Досвідчені фахівці підберуть для вас оптимальну систему освітлення, яка підкреслить переваги оригінальних декорацій.

Наші дизайнери розроблять унікальні оформлення фотозон в Києві, завдяки якому відвідування торгового центру стане незабутньою подією. При розробці дизайну і підборі світлових ефектів враховуються всі особливості приміщення, щоб максимально використовувати наявні можливості для створення яскравого образу.

Виготовлення фотозон складається з ряду процесів, кожен з яких важливий для отримання кінцевого результату. Всі етапи знаходяться під контролем, використовуються тільки якісні матеріали від перевірених постачальників.

Конструкція зручна в експлуатації і не вимагає спеціального догляду. Використовувані світлодіодні джерела світла споживають мінімум електроенергії, тому експлуатаційні витрати будуть досить помірними.

Щоб замовити фотозоні в «MK Illumination»та отримати додаткову інформацію про послуги, що надаються – зв’яжіться з представниками компанії за телефонами, вказаними на сайті, або надішліть онлайн-повідомлення в нашому чаті.

Меню