Наші послуги

Новорічне оформлення

Мода на світлове оформлення екстер’єрів будинків, магазинів, промислових об’єктів напередодні Нового року прийшла в Україну з Заходу. З настанням перших грудневих вечорів, вулиці Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, великих і маленьких міст країни, перетворюються в оригінальну декорацію до зимової казки.

Звичайно, щоб втілити мрію, однією лише творчої ідеї і бажання недостатньо – необхідно залучити групу світлотехніків, що займаються новорічним оформленням фасадів будівель на професійній основі.

Вуличні гірлянди

Вуличні гірлянди – ефективна і доступна прикраса будь-якого інтер’єру. Завдяки використанню морозостійкого світлодіодного обладнання, зовнішній об’єкт буде гарно освітлений навіть у негоду.

Гірлянди для вулиці представлені широким діапазоном конструкцій, виготовлених з міцних зносостійких матеріалів. За допомогою “ходових вогнів” і “штор”, можна оригінально прикрасити фасад та покрівлю будівлі або дерева, альтанки, паркових об’єктів, тощо.

Декоративна ілюмінація

Різнокольорові світлодіодні гірлянди, світильники, лампи створюють святковий настрій, оточуючи глядачів аурою передчуттям дива.

За допомогою декоративної ілюмінації прикрашають фасади будівель, дерева, вуличні об’єкти візерунками будь-якої складності і тематичними малюнками. Економічна, надійна і довговічна, вона використовується для створення об’ємних фігур, таких популярних в дні святкування Нового року та Різдва.

Фотозони

Що таке фотозона? Це локація з декораціями і спеціальним освітленням, облаштована в торговому центрі, магазині або виставковому залі. Вона призначена для створення тематичних знімків на спеціально підібраному тлі.

Красиві майданчики для аматорської зйомки з оригінальним освітленням, які виготовляє компанія «МК Illumination», привертають увагу покупців, служать додатковим стимулом до відвідування торгового центру в святкові дні.

Оформлення вітрин

Ми пропонуємо нашим клієнтам оформлення вітрин магазинів в різних стилях, відповідно до певного сезону або свята. При цьому максимально використовуються можливості, що надаються сучасними технологіями. Наші фахівці за допомогою освітлювальних приладів можуть візуально збільшити простір вітрини або ж сконцентрувати увагу глядача на конкретний предмет, наприклад, новинку асортименту.

Замовити неповторну ілюмінацію

Заповніть форму для створення Вашого казкового простору


Меню