Вуличні гірлянди для дачі

Вуличні гірлянди для дачі (для приватного будинку)

Вуличні гірлянди для дачі або заміського будинку ─ популярні прикраси, що стало невід’ємним атрибутом будь-якого свята. Величезна різноманітність декоративної світлотехніки дозволяє вибрати індивідуальний варіант прикраси житла або прибудинкової території.

Світлодіодні гірлянди в ландшафтному дизайні

Більшість жителів мегаполісу, у яких є заміська нерухомість, вважають за краще відзначати свята на природі. Вуличні гірлянди для дачного будинку або ділянки надають території святковий вигляд і виконують функцію додаткового освітлення. Найбільш популярними є світлодіодні системи декількох декоративних видів:

  • дощ;
  • бурульки;
  • сітка;
  • завіса;
  • бахрома.

Гірлянди розрізняються відтінком світлових променів, кількістю режимів освіщення (мерехтіння, загасання, спалаху, миготіння, почергового включення), кількістю лампочок, довжиною проводів. У новорічні свята найчастіше використовують гірлянди з ефектом падаючого снігу, що видають холодно-блакитне освіщення.

У Дні народження і літні свята розвішують конструкції з кольоровими або золотистими вогниками, що створюють життєрадісну атмосферу. Вибирають місця для розміщення декоративної світлотехніки довільно, на свій смак: на ґанку, козирку даху, на деревах і огорожах.

Виразний дизайн і надійність LED-гірлянд

Світлодіодні гірлянди надійні, красиві, економічні, стійкі до низьких температур і впливу вологи. Термін служби LED-приладів – більше 15 років, що незрівнянно з жодною іншою системою освітлення. Ступінь захисту продукції – IP67, що відповідає європейським стандартам. Наші фахівці допоможуть вибрати вуличну гірлянду для дачі і ділянки, відповідно до побажань замовника по дизайну і урахуванням експлуатаційних умов.

Якість продукції гарантована виробником і підтверджено сертифікатами. Замовити світлотехніку можна на сайті інтернет-магазину або за контактним телефоном.

Меню