Гірлянди для будинку

Світлодіодні гірлянди для будинку: оригінальний дизайн екстер’єру

Прикрашання будинку гірляндами – стара новорічна традиція, що йде корінням в далеке минуле. Колись для святкового декору ялинки, а також стін, стелі і меблів використовували виключно паперові підвісні гірлянди, але все змінилося з появою електрики. На зміну штучним вогникам прийшли «справжні» – блискучі лампочки, виконані у вигляді зірок, квітів або геометричних фігур.

У сучасному декорі будинку широко використовуються світлодіодні гірлянди, що мають масу переваг перед електричними: вони більш довговічні, не розпалюються, економічні в споживанні і абсолютно безпечні (на увазі особливостей конструкції).

Прикрашання гірляндами будинків передбачає зовнішнє і внутрішнє оформлення. Для декору фасадів використовують спеціальні світлові системи, захищені від зовнішніх механічних і кліматичних факторів. Їх застосовують також для святкового оздоблення стовпів, дерев, альтанок та інших екстер’єрних об’єктів.

Для внутрішнього оформлення будинку використовують гірлянди простіші з технічної точки зору, але не менш якісні.

Різновиди гірлянд для зовнішнього оформлення будинку

Гірлянди, використовувані для прикраси фасадів будинків, розрізняються по конструкції, кольору і ефекту освітлення.

  • Однією з найбільш святкових вважається «бахрома» – горизонтальний шлейф або смуга з безліччю звисаючих стрічок, на яких закріплені вогники-світлодіоди. Існує величезна кількість видів «бахроми». Неймовірно красиві в дії обладнання з опцією мерехтіння (кожен 7-й світлодіод в ланцюзі мерехтить, що створює приголомшливий ефект).
  • Гірлянди у вигляді ниток – тонкі і практично безбарвні. Еластичну нитку з безліччю мініатюрних діодів використовують для різних декоративних цілей.

Прикрашання гірляндами фасадів будинків від компанії “MK-Illumination”

Варіантів гірлянд для зовнішнього декору будинку – безліч. Вибрати найбільш вдалу модель з подальшим монтажем в Києві зможуть фахівці нашої компанії, які займаються установкою світлодіодним ілюмінації на професійній основі.

Зателефонуйте або напишіть нам онлайн, щоб розповісти про задуманий проект: ми реалізуємо всі ваші фантазії, з урахуванням тематики свята, а також стилістики інтер’єру будинку і параметрів стін.

Меню