Вуличні гірлянди на ялинку

Вуличні гірлянди на ялинку: створюємо новорічний настрій!

Новорічні системи зовнішньої ілюмінації актуальні напередодні грудня, але планувати оригінальний декор фасаду і зовнішньої території необхідно заздалегідь.

У ландшафтному дизайні задіяні різноманітні листяні і хвойні дерева, і якщо біля входу в ваш будинок, ресторан або магазин зростає пухнаста красуня або ви плануєте встановлювати головне новорічне дерево зовні – це означає, що вас зацікавлять вуличні гірлянди на ялинку.

Вуличні ялинкові гірлянди виробляють в декількох конструктивних варіантах.

  • Новорічні гірлянди для ялинок на жаровый лампі  – енергоємні і не завжди практичні, а їх колірна палітра помітно обмежена.
  • Інноваційні LED-системи більш економічні, довговічні і абсолютно безпечні; вони створюють яскраве барвисте освітлення.

Замовляємо вуличні ялинкові гірлянди у професіоналів

Загалом, в асортименті приладів декоративного освітлення лідиром є саме світлодіодні ялинкові гірлянди вуличного типу з ПВХ (світлодіодні нитки).

Фахівці компанії “MK-Illumination” з Києва підкажуть, як правильно вибрати і купити вуличну гірлянду на ялинку конкретного розміру. Більш того, вони візьмуть на себе розробку індивідуального проекту декоративного освітлення ландшафтних об’єктів або фасаду будівлі і виконають монтаж «під ключ».

Дізнатися про деталі оформлення новорічної ілюмінації можна по телефону: наш консультант розповість про нюанси і переваги світлодіодних гірлянд на ялинку для екстер’єру будівлі або в вітрину магазину.

Ми пропонуємо високу якість послуг, за які ви заплатите цілком помірну ціну. Створіть святковий настрій вже тим, що ознайомитеся з нашим портфоліо – всі фотозвіти ви знайдете на нашому сайті!

Меню