Новорічне оформлення фасаду магазинів

Новорічне оформлення фасаду магазинів: позитивні емоції – в подарунок!

З настанням зими вулиці мегаполісів перетворюються на сяюче «нашестя» вогників, які помітно перетворюють сіре, не завжди засніжене, місто.

Зима – традиційний період важливих календарних свят, тому більшість власників торгових закладів поспішають виконати новорічне оформлення фасадів своїх магазинів.

Прикрашати екстер’єри будівель комерційного призначення вогнями для освітлення почали ще на Заході. Сучасна практика оригінального зимового декору поширена по всій Україні і особливо – в Києві, де великі і маленькі магазинчики буквально змагаються своєю красою.

Чи є практична сторона у новорічного оформлення фасаду магазину? Це безвідмовна реклама! Підсвідомо клієнт йде за покупками туди, де йому цікаво: де яскраво оформлені вітрини і сяючі композиції на стінах, які створюють святковий настрій задовго до 31 грудня.

Передноворічний час – це період приготування подарунків, серед яких до 95% складають придбані предмети. Красиво оформлена ілюмінація, що виділяє фасад вашого магазину із загального ряду будівель, приверне до вас масу покупців, незалежно від того, що ви реалізуєте: продукти харчування, іграшки, одяг або косметику.

Новорічне оформлення фасаду магазину: краса і безпека

Що ж являє собою новорічне оформлення фасаду магазину? Це застосування енергозберігаючого світлодіодного обладнання, яке може бути у вигляді гірлянди, фігурок або складного сюжетного панно. Фахівці компанії “MK-Illumination” впровадили масу креативних ідей в Україні, пов’язаних саме з новорічною ілюмінацією торгових закладів, тому без зусиль зможуть підібрати ідеальний проект саме для вас.

Для оформлення святкової підсвічування екстер’єру використовуються тільки сертифіковані LED-системи, що відрізняються:

  • стійкістю до кліматичних і механічних впливів;
  • низькою витратою електроенергії (і відсутністю загроз перенапруги мережі);
  • довговічністю;
  • оригінальної палітрою кольорів.

За ціною новорічне оформлення фасаду магазину обійдеться недорого, тоді як ефект від святкового перевтілення будівлі важко оцінити просто грошима.

Розробкою проекту з урахуванням технічних, архітектурних і естетичних нюансів, ми займемося відразу ж після вашого дзвінка.

Готувати сани краще влітку! Як правило, кількість бажаючих оригінально прикрасити фасад свого магазину після 1 грудня істотно збільшується, тому рекомендуємо потурбуватися про святковий настрій для себе і своїх покупців заздалегідь!

Меню