Новорічна ілюмінація

Новорічна ілюмінація: святкове оформлення будівель LED-обладнанням

Напередодні Нового року хочеться прикрасити не лише інтер’єр – популярністю користується фасадна ілюмінація, завдяки якій можна вигідно підкреслити архітектурні елементи будівлі і занурити його в особливу атмосферу свята.

За допомогою сучасних світлотехнічних установок, вдається поєднувати новорічну ілюмінацію з функціональної LED-підсвіткою, яка є хорошою альтернативою статичним приладів освітлення.

Святкова підсвічування будівель підходить для об’єктів будь-якої цільової спрямованості і різних архітектурних стилів. Ви можете замовити контурне освітлення маленького кафе або бутіка, розставити світлові акценти на фасаді великого торгового центру, сучасного розважального комплексу, банку. Для цього можна використовувати динамічні декоративні композиції, сюжетні фігури або гірлянди.

Особливості новорічної підсвічування фасадів

Прогулюючись зимовими вечорами по багатолюдних вулицях Києва, важко не звернути увагу на гарну новорічну ілюмінацію, яка піднімає настрій навіть у скептиків.

Кожному типу будови підходить індивідуальна підсвічування фасаду, яка підбирається з урахуванням:

 • розмірів і призначення об’єкта;
 • стильового рішення екстер’єру;
 • естетичних побажань замовника.

При правильному підсвічуванні екстер’єру вдається приховати можливі похибки стін, які в денний час помітно псують загальну святкову картину.

Потужний візуальний ефект, який гарантує яскрава світлодіодна ілюмінація будівель, – перевірений рекламний хід! Городяни та гості мегаполісу дізнаватимуться ваш магазин, ресторан або нічний клуб здалеку.

Житловий будинок в святковій підсвічуванні «змінює» не тільки фасад – в ньому змінюється настрій! Це стосується також мешканців «зимової казки», які можуть спостерігати незвичайне світлове дійство зі своїх вікон.

Святкова ілюмінація з світлодіодів

Світлодіодне підсвічування фасадів має масу переваг, в порівнянні з системами на лампах розжарювання. Це міцне незаймисту обладнання, якому притаманне:

 • стійкість до перепадів температур;
 • інертність до механічних і кліматичних впливів;
 • економічність;
 • довговічність.

Кольорова гамма, в якій представлені LED-системи для святкової ілюмінації, вражає уяву! Практичні і доступні в установці світлодіоди здатні перетворити в чудо будь-який фасад з мармуру, дерева, металу, цегли або залізобетону. Системи не нагріваються і абсолютно пожежобезпечні, а тому їх використовують для фасадної ілюмінації:

 • житлових;
 • комерційних;
 • соціальних;
 • промислових та інших об’єктів.

Новорічне оформлення фасадів будівель фахівцями “MK-Illumination”: ми працюємо в Києві і по Україні

Втомилися спостерігати за красивим підсвічуванням будівель по сусідству? Час замовляти новорічну ілюмінацію для свого об’єкта!

Досвідчені дизайнери і світлотехніки компанії “MK-Illumination” готові розробити для вас індивідуальний проект, в якому будуть враховані всі найдрібніші нюанси замовлення.

Попередня консультація у представника “MK-Illumination” допоможе зорієнтуватися з технічною складністю новорічної ілюмінації: чи буде це контурне, силуетне освітлення, статична фонове підсвічування знизу або динамічний сюжетне панно.

Остаточна вартість проекту буде відома після затвердження плану, який дозволить уникнути помилок в розрахунках, локалізації приладів освітлення, виборі і підключенні джерела живлення.

Наша компанія має великий досвід в монтажі глобальної святкової ілюмінації й декоративного підсвічування будинків зі складною архітектурою.

Світловий дизайн – наше хобі та наша робота. Телефонуйте, щоб розпочати співпрацю вже зараз. До настання новорічних свят залишилося не так багато часу!

Меню