Новорічне оформлення вулиць

Свято наближається: новорічне оформлення вулиць в Києві та Україні

До новорічного освітленню вулиць, скверів і будинків ставлення особливе, адже святкової ілюмінації, яку традиційно оформляють на початку зими, чекають не менше, ніж самого Нового року!

Світлове оформлення міських вулиць напередодні новорічних і різдвяних свят має не тільки декоративне, але і практичне значення. Грамотно виконане світлодіодне освітлення за допомогою дюралайта, Белт Лайта і інших систем – відмінна альтернатива звичним ліхтарям. Ви можете висвітлити тільки частину території, наприклад, біля свого будинку або комерційного закладу, а можете «перетворити в казку» весь проспект!

Морозостійкі світлодіодні лампи набагато практичніше і економічніше традиційних джерел електричного освітлення, а тому переживати за збільшені в рази комунальні платежі не варто. Інноваційні LED-технології не викличуть перевантажень в мережі, а значить, всі навколишні об’єкти при включенні вуличної ілюмінації не залишаться без світла.

Світловий декор міських вулиць: довіряємо фахівцям “MK-Illumination”

Наші фахівці зроблять ретельний аудит всіх вихідних даних, пов’язаних з енергоспоживанням, необхідними параметрами освітлення по кожній точці, архітектурними нюансами, після чого розроблять максимально вдалий проект новорічного оформлення вулиці.

Світлодіодне освітлення у вигляді звисаючих гірлянд, «бігаючих вогнів», «бурульок», сюжетних композицій (мотивів), статичного декору дерев та інших тематичних варіантів буде виконано після розрахунку всіх технічних даних і узгодження проекту з замовником.

Для уточнення вартості робіт з новорічного оформлення конкретної частини вулиці і обговоренню деталей замовлення – просто зателефонуйте нашому консультанту.

На сайті mk-illumination.com.ua ви можете ознайомитися з проектами, які вже були успішно реалізовані. Здивовані унікальним дизайном? Новорічні дива збуваються!

Меню