Новорічне оформлення фасаду готелів

Новорічне оформлення готелів: святкова ілюмінація в Києві

Напередодні Нового року і Різдва активізується туристичний сектор, а це означає, що зростає попит на готельні послуги. Новорічне оформлення готелю або заміського кемпінгу – ефективна реклама вашого бізнесу, адже гості прагнуть потрапити в особливу атмосферу свята, щоб зарядитися позитивними емоціями, тому варто заздалегідь подбати про оригінальний декор готелю.

Новорічне оформлення готелів включає прикраса інтер’єру і фасаду. Екстер’єр готелю – візитна картка закладу, адже з інтер’єром, обстановкою номерів, стилістикою холу, лобі-бару, а також ресторанним меню гості знайомляться набагато пізніше.

Підкреслити непересічність і респектабельність готелю здатна барвиста світлодіодне підсвічування фасаду, яка може бути вибірковою, локальної або масштабної, в залежності від ваших естетичних уподобань.

Усередині території також знайдеться маса місць для світлової інсталяції. За допомогою композитних гірлянд, дюралайта і Белт Лайта, можна ефектно зонувати готельний дворик, прикрасити сходи, хол, ресторан, тощо.

Дизайнери компанії “MK-Illumination” – професіонали новорічного оформлення готелів в Києві, а тому розроблять для вас проект оригінального світлового декору з урахуванням архітектури та стилістики закладу.

Світлодіодне обладнання від “MK-Illumination”: ефектно, економно, безпечно

Ми не використовуємо енергоємні технології. У вашому розпорядженні – різнокольорові гірлянди, тематичні фігури, «бігаючі вогники», «бахрома» та інші дива світлодіода, які будуть реалізовані з дотриманням всіх норм безпеки.

Ознайомитися з проектами новорічного оформлення готелів, а також ресторанів, будинків та інших архітектурних об’єктів ви можете на нашому сайті.

Більш детальну інформацію про інноваційні методи декоративної ілюмінації дізнавайтеся у консультанта. Відгуки про ваші готелі будуть тільки позитивними, якщо новорічне оформлення закладу довірять роботу майстрам з “MK-Illumination”!

Меню