Новорічне підсвічування будинку

Новорічне підсвічування будинку: святкова ілюмінація «під ключ»

Новорічна ілюмінація будинку давно перестала бути просто красивою картинкою з американського кіно. Володарі приватних вілл і заміських котеджів під Києвом і по всій Україні також пракикують новорічний декор будинку з використанням зовнішніх світлодіодних вогнів.

З настанням сутінків будівля, огорнуте в м’який відтінок підсвічення, перетворюється в красиву ілюстрацію до доброї дитячої казки.

Світлодіодні гірлянди, сяючі сітки і мерехтливі композиції у вигляді фігурок, ялинок і зірок створять святковий настрій не тільки у домочадців. Гарний антураж стане прикрасою всієї вулиці!

Ефектна ілюмінація будинку оформляється напередодні Нового року і використовується до закінчення Різдвяних свят, але ці календарні межі досить умовні. Ви можете замовити новорічну підсвічування будинку на всю зиму – і тоді святкова атмосфера триватиме до настання тепла.

Секрет правильної ілюмінації будинку від “MK-Illumination”

Фахівці нашої фірми – справжні «чарівники», а тому допоможуть оформити оригінальне новорічне освітлення заміського будинку!

Ми використовуємо якісний світловий декор не тільки по периметру будівлі, а й локально: на вікнах, по даху, на ґанку, вздовж садових об’єктів і крамничок.

Хочете світлове панно з сюжетним зображенням або написом? Подобається «бігаючі вогні», які працюють незалежно від метеоумов? Світлодіодні вогні будуть мерехтіти, згідно розробленого сценарію, і створять справжнє шоу!

Новорічне прикрашання будинків від компанії “MK-Illumination” в Києві виконується з застосуванням високоякісних систем декоративного освітлення екстер’єру. Ознайомитися з повним спектром послуг (в переліку яких буде створення концепції майбутнього проекту, і його повна реалізація) ви можете прямо зараз. Всю необхідну інформацію ви знайдете на нашому сайті, де представлені також фотозвіти реалізованих ідей, які ви могли бачити на вулицях нашого мегаполісу.

Безпечно, надійно, ефективно

Забудьте про лампах розжарювання! Світлодіодне обладнання, що використовується для ілюмінації будинку, відповідає європейським стандартам якості. Це системи з високим енергозбереженням, виготовлені з протестованих матеріалів, що дозволяє говорити про повну технічну безпеки проекту.

Максимальну передачу світлового ефекту забезпечать ультраяскравих світлодіоди, встановлені під певним кутом.

Серед переваг LED-технологій:

  • відсутність виділення тепла (що важливо саме для новорічної підсвічування будинку);
  • ударо, вібро і метеоустойчівость (ідеальне рішення для зимових погод);
  • низьке енергоспоживання електрики (до 10 разів менше, ніж у ламп розжарювання);
  • високий світловий потік;
  • багата палітра кольорів;
  • довговічність (термін служби світлодіода – до 100 000 годин) і т.д.

Ми дотримуємося індивідуальності і креативності, а тому готові впровадити навіть самі нестандартні ідеї для ілюмінації будинку.

Щоб дізнатися вартість проекту і замовити світлове оформлення фасаду вже зараз – зателефонуйте нам або зв’яжіться онлайн.

Сучасна світлотехніка відкриває перед нашими дизайнерами безмежне поле для фантазій. Від вас же необхідно просто бажання красиво, якісно і своєчасно прикрасити свій котедж!

Меню