Новорічне оформлення вітрин

Новорічне оформлення вітрин: перетворюємо магазин в казку!

Вітрину називають «обличчям» магазину невипадково: покупець знайомиться з асортиментом бутика саме через вітрину, оцінюючи не тільки якість товару, а й естетику місця його презентації.

Гарно оформлена полиця або скляна шафа миттєво привертає увагу потенційного клієнта, який з цікавістю розглядає ошатний, що вабить антураж. Особливе місце в декоруванні торгового об’єкта відведено новорічного оформлення внутрішніх і зовнішніх вітрин.

Різноманітні об’ємні фігури, сніжинки, штучний сніг, «дощ» та інші тематичні елементи Нового року – оформлення вітрин вимагає хорошого естетичного смаку і володіння тонкощами такого незвичайного мистецтва.

Найважливішою складовою залучення покупців напередодні новорічних і різдвяних свят є світловий декор, який підходить для більшості товарних груп.

У загальній концепції торгового залу мерехтливі або «біжать» вогні виглядають досить ефектно. М’яке світло, спрямований на невеличку фігурку в прозорій вітрині, «пожвавлять» казкову композицію.

Варіантів світлового оформлення новорічної вітрини – купа, а на чому зупинитися вам підкажуть наші фахівці.

Оформлення вітрин до Нового року за допомогою LED-обладнання

Для новорічного оформлення вітрини, що є частиною фасаду магазину, використовують світлодіодні конструкції (гірлянди, дюралайт, Белт Лайт), які відкривають перед декораторами безмежне поле для фантазій.

Струмує світло буквально створює святковий настрій! Звертати увагу на ваш бутик або салон будуть вже з вулиці, пріоритетно розглядаючи спочатку яскраві декорації за склом, а вже потім – вивіску.

На відміну від приладів розжарювання, світлодіодне освітлення має безліч переваг, мова йде про:

  • економному споживанні енергії (до 70%);
  • максимальної світловіддачі;
  • різноманітні форми і кольрові рішення;
  • безпеку;
  • довговічність.

Світлодіодне оформлення вітрин на Новий рік встановлюють з початку зими і використовують до закінчення святкового циклу (20-х чисел січня). Крім неординарного декору і неймовірно ефектним реклами, ви отримуєте додаткову ілюмінацію торгового об’єкта, істотно економлячи на оплаті за електроенергію.

Надійність, креативність, якість

Фахівці компанії “MK-Illumination” з Києва займаються оформленням новорічних вітрин на професійній основі, а тому легко розроблять індивідуальний проект світлового декорування частини фасаду для вашого магазину або кафе.

Вивчивши всі технічні дані, ми порекомендуємо контурну, центральну або периферійну підсвічування, щоб максимально вигідно представити що у вітрині товар. Миготливі вогні виділяють різні зони всередині вікна, які можуть світитися яскравим або, навпаки, холодним світлом.

Якщо вас приваблюють складні ілюмінацій проекти з залученням динамічних систем освітлення, ми обов’язково вивчимо можливості монтажу із застосуванням «бахроми», «штори» або світлодіодних фігур. Для таких цілей задіють не тільки вітрини, але і елементи покрівлі та частини фасаду будівлі.

Перевага нашої компанії в тому, що ми працюємо тільки з найкращим освітлювальним обладнанням, яке не викликає проблем при експлуатації.

Стильно оздоблений ліхтарями і гірляндами магазин буде помітно виділятися із загального ряду сірих, шаблонних, нічим не видатних будинків.

Готуватися до свят слід заздалегідь, тому чекаємо ваших дзвінків вже зараз, щоб розповісти про деталі оформлення вітрин на Новий рік і приблизну вартість вашого проекту!

Меню