Підсвічування фасаду торгового центру

Ефектне підсвічування торгового центру від компанії “MK-Illumination”

Світлове оформлення торгового центру передбачає підсвічування фасаду будівлі, оформлення вітрин та інтер’єру, а також новорічний декор як зовнішніх, так і внутрішніх об’єктів.

Цікаві рішення для декоративної іллюмінаціі торгових центрів пропонує компанія “MK-Illumination”, що має успішний досвід роботи на об’єктах в Києві і по всій Україні.

Одне з найбільш перспективних напрямків нашої діяльності – впровадження світлодіодної ілюмінації, що дозволяє створити не просто фасадне освітлення, а справжню казку!

В каталозі mk-illumination.com.ua представлені останні розробки інженерів компанії, в тому числі з бігаючим, сюжетним і акцентним освітленням.

Щоб підкреслити архітектурні особливості фасаду магазину у вечірній і нічний час, досить правильно його висвітлити: гарна реклама без закликаючих пропозицій – найефективніше стимулювання до покупок.

Ваш скромний бутик або масштабний торговельний центр дізнаватимуться навіть здалеку! Будівля стане акцентом міського пейзажу, вас же оцінять за відмінний смак і вміле застосування європейських традицій.

Новорічне підсвічування торгового центру

Світлове оформлення торгового центру напередодні Нового року – важливий маркетинговий хід, завдяки якому суттєво збільшаться обсяги продажів. Не секрет, що за подарунками друзям і близьким основна споживча аудиторія вирушає саме в сучасні торгівельні центри, де широкий асортимент усіх товарних груп і завжди якісне обслуговування.

Завдяки тематичному оформленні вітрин, а також фасадних, інтер’єрних елементів, прольотів, ліфтів, холів, тощо, ваш торговий об’єкт перетвориться на мекку святкового настрою!

Оригінальний новорічний декор у вигляді сніжинок, оленів, зірок, біжать вогнів та інших світових “чудес” залучає сильніше будь-якої реклами. Щоб переконатися в цьому – необхідно замовити новорічну ілюмінацію у справжніх професіоналів.

Підсвічування фасадів торгових центрів світлодіодними системами: ефективно, недорого, надійно

Сучасний нічний мегаполіс важко уявити без яскравих вогнів. Грамотне світлове оформлення екстер’єру магазину із застосуванням світлодіодів преміум-класу – це оригінальна естетика при цілком помірних капіталовкладень.

Фахівці компанії “MK-Illumination” пропонують технічні системи високої безпеки, що обумовлено застосуванням якісних комплектуючих, а також дотриманням всіх норм і правил процесу підключення ілюмінації.

За допомогою вміло спроектованого фасадного підсвічування, можна вигідно підкреслити силует будівлі, а також надати йому новий вигляд.

Ви також можете замовити святковий декор фасаду торгового центру, наприклад, в період новорічних і різдвяних свят, коли темніє рано, а з настанням сутінків культурне міське життя тільки починається!

При розробці системи освітлення, враховуються:

  • параметри будівлі;
  • архітектурні особливості об’єкта;
  • цільове призначення магазину;
  • естетичні смаки замовника.

Світлодіодне освітлення фасаду відрізняється високою надійністю і економічною ефективністю. Завдяки різноманіттю LED-обладнання, ми допоможемо підібрати найбільш оптимальний варіант підсвічування, який індивідуалізує ваш комерційний об’єкт.

Серед переваг світлодіодних світильників преміум-класу:

  • економія на електриці до 70% (в порівнянні з класичними джерелами світла);
  • зменшення навантаження на електромережу;
  • високий ступінь захисту від зовнішніх факторів;
  • тривалий термін експлуатації (понад 50 000 годин);
  • широкий діапазон яскравості, багата кольорова палітра.

Світлове оформлення магазину: з чого почати?

Кращою рекламою нашої діяльності є наше портфоліо: в Києві компанію “MK-Illumination” знають по оформленню багатьох приватних і комерційних об’єктів. Доповнити список успішно реалізованих проектів може і ваш торговий центр або магазин!

Дзвінок представнику нашої компанії – старт успішної співпраці: ви можете дізнатися про переваги та особливості світлового оформлення магазину, а також іншу інформацію технічного і організаційного сенсу, важливу для клієнта і обов’язкову для виконавця.

Ми пропонуємо європейський рівень фасадного освітлення при лояльної вартості послуг. Висока якість – гарантовано!

Меню