Підсвічування фасаду ресторану

Підсвічування фасаду ресторану: декор і додаткове освітлення

Досить грамотно підсвітити фасад будівлі, в якій розташовано ваш бар або кафе, і з рядової ресторації об’єкт перетвориться на справжній архітектурний шедевр, який стане прикрасою вечірньої вулиці.

Підсвічування ресторанів – поширена практика на Заході. Додаткова ілюмінація в поєднанні з ненав’язливою рекламою (а саме: в ваш заклад будуть прагнути потрапити численні клієнти!) – ознака успішного бізнесу.

Варіантів архітектурного освітлення фасаду ресторану – безліч, а наші фахівці допоможуть підібрати найбільш вдалий. До уваги приймаються не тільки розміри будівлі, а й:

  • стилістика;
  • матеріал екстер’єру (цегла, штукатурка, мармур);
  • тематика закладу громадського харчування.

Ви можете зупинитися на декоративному підсвічуванні з розстановкою колористичних акцентів, або ж замовити контурне освітлення з точковим і локальним оформленням деталей, щоб виділити виступаючі лінії і складні форми будови.

Підсвічування ресторану включає:

  • цілорічне або сезонне освітлення фасаду:
  • зонування і декор екстер’єру за допомогою гірлянд і Белт Лайта (веранди, літнього майданчика, галявин, альтанок, тощо.);
  • прикраса зони для танців;
  • оформлення вивіски або логотипу за допомогою гнучкого дюралайта;
  • святковий декор.

Оригінально виглядає ресторан, фасад якого покриває художнє освітлення. На якому варіанті зовнішнього оформлення зупинитися: фоновому, заливаючому або динамічному?

Дизайнери компанії “MK-Illumination” запропонують кілька цікавих проектів, для реалізації яких будуть задіяні виключно сучасні світлодіодні елементи.

Підсвічування ресторанів від “MK-Illumination”: «смачний» екстер’єр

Світлодіодне підсвічування ресторану від компанії “MK-Illumination” – ідеальний спосіб змінити зовнішній вигляд будівлі при помірних фінансових витратах. Підсумкова вартість проекту залежить від технічної складності, але вона завжди буде доступною за ціною і, головне, – якісної!

Ми використовуємо інноваційне світлодіодне обладнання, абсолютно безпечне при інтенсивній експлуатації. Освітлювальні прилади інертні до дії опадів, пилу та вітру.

Енергозберігаючі технології знімуть навантаження з вашого бюджету, зате прибуток ресторану в результаті грамотного маркетингового ходу істотно збільшиться.

Світлове підсвічування фасаду ресторану «під ключ» дозволить істотно скоротити час на оформлення зовнішньої ілюмінації.

Ми гарантуємо якість встановленого обладнання, а при необхідності виконаємо технічне обслуговування.

Дізнайтеся по телефону, як замовити індивідуальну підсвічування ресторану в Києві вже зараз. Ознайомитися з реалізованими проектами “MK-Illumination” можна онлайн – ми пишаємося тим, що подобається нашим клієнтам!

Меню