Підсвічування фасаду приватного будинку

Підсвічування будівель вже давно перестало бути прерогативою міст. Все частіше власники приватних будинків і котеджів користуються перевагами такого дизайнерського прийому. І це не дивно! Підсвічування будинку виконує не тільки естетичну функцію, але і полегшує пересування по присадибній ділянці в темний час доби, допомагає виділити будівлю і продемонструвати тонкий смак господаря. При грамотному виборі і організації освітлення, навіть найпростіший будинок перетвориться і стане справжнім витвором мистецтва. Компанія “MK Illumination” готова в цьому допомогти!

Особливості світлодіодного підсвічування приватного будинку

Незалежно від того, де розташований будинок, кожен власник мріє виділити його на тлі інших будівель, підкресливши оригінальність і неповторність. В цьому і допоможе декоративне освітлення заміського будинку. Крім того, грамотне підсвічування вміло сховає недоробки в оформленні, вигідно підкреслить видатні елементи фасаду, а при необхідності і бажанні господаря візуально скоректує форму споруди.

Чітко виділити силует будівлі і підкреслити його видатні елементи дозволить контурне підсвічування будинку. Для подібного освітлення використовуються світлодіодні стрічки і гірлянди, які мають ряд переваг:

  • низьке споживання електроенергії: використання LED-технологій дозволяє заощадити до 80%;
  • підвищена механічна міцність і стійкість до суворих погодних умов;
  • гнучкість, завдяки якій можна створювати різні конструкції без порушення структури матеріалу;
  • широка колірна гамма і можливість регулювати яскравість світла;
  • можливість розташувати світлодіодні елементи практично на будь-якій частині будівлі;
  • довговічність: більше 100 000 годин освітлення.

Підсвічування приватного будинку буває статичної та динамічної. У першому варіанті використовуються освітлювальні прилади одного кольору, які горять постійно. У другому – стрічки і гірлянди одного або різних кольорів, які блимають.

Щоб підкреслити контур будівлі і розставити акценти на вікнах, балконах, даху та інших архітектурних елементах, застосовуються світлодіодні стрічки. Для створення об’ємної підсвічування використовуються світлодіодні шнури з високим ступенем еластичності, які намотуються на колони, елементи ганку і інші частини будинку. Досить популярні світлодіодні гірлянди, які дозволяють створити казкову і затишну атмосферу. Прикрасити вхід допоможе гірлянда «завісу», по периметру даху, на вікнах і в нішах красиво виглядатиме гірлянда «бахрома». Напередодні новорічних свят дуже популярні гірлянди «бурульки» з динамічними ефектами, які створюють ілюзія стікання крапель.

Підсвічування приватного будинку буває статичної та динамічної. У першому варіанті використовуються гірлянди одного кольору, які горять постійно. У другому – гірлянди одного або різних кольорів, які мерехтять.

Декоративне освітлення заміського будинку обов’язково має гармоніювати із загальним освітленням ландшафту, створюючи єдину композицію. Перед початком роботи важливо правильно визначити вигідні сторони будинку, на які потрібно зробити акцент. А також ті, які краще приховати.

Освітлення фасаду будинку від “MK Illumination”: швидко, красиво і якісно

Декоративне підсвічування заміського будинку може стати прикрасою тільки при грамотній і правильній розробці проекту. Важливе значення має правильний вибір джерел світла. Без певних знань і умінь виконати таку роботу досить складно. Щоб досягти поставленої мети і отримати якісний результат, варто звернутися до професіоналів компанії “MK Illumination”. Наша команда фахівців має багаторічний досвід роботи і тисячі успішних проектів різної складності, реалізованих за кордоном і в Україні. Побачити фотографії робіт можна на сайті http://mk-illumination.com.ua.

Наші клієнти отримують повний спектр послуг з організації освітлення приватного будинку або котеджу – від розробки проекту до його реалізації. Особлива увага приділяється якості обладнання і його монтажу. Завдяки використанню світлодіодного продукції преміум-класу, ми можемо гарантувати якісний результат і довгий термін експлуатації. Вся продукція відповідає суворим міжнародним стандартам якості і безпеки, що підтверджено сертифікатами.

Вартість декоративного підсвічування заміського будинку визначається індивідуально для кожного клієнта з урахуванням площі будівлі, кількості обладнання, рівня складності та інших факторів.

Дізнатися більше інформації можна у наших менеджерів за вказаними телефонами.

Меню