Підсвічування дерев

Світлодіодне підсвічування дерев: казка тільки починається!

Декоративне освітлення дерев асоціюється з приємними емоціями, пов’язаними, перш за все, з новорічними святами. Але урочистості рано чи пізно закінчується, а так хочеться, щоб казка продовжувалась цілий рік …

У сучасному світі барвисте освітлення дерев уже стало частиною вуличного дизайну. Оформляючи територію парку, літнього кафе, прибудинкову зону або фасадний майданчик магазину, ми неодмінно плануємо вечірню декорацію зелених насаджень.

На думку психологів, світлове оформлення вуличного ландшафту, в якому неодмінно задіяні дерева і чагарники, позитивно впливає на емоції людей. Дивлячись на красиву ялинку або прикрашений блискучими вогниками каштан, легше пережити сезонну зневіру, яке пов’язане з відсутністю сонця і тепла (а значить, і яскравих фарб в оточенні).

Світлодіодне підсвічування чагарників і дерев – хороша альтернатива стаціонарного висвітлення. За допомогою довгограючих економічних ламп ви створите оригінальну ілюмінацію затемнених ділянок там, куди світло вуличних ліхтарів не потрапляє.

Переваги світлодіодного підсвічування дерев і чагарників

Вперше декоративне підсвічування дерев за допомогою LED-обладнання почали застосовувати власники супермаркетів, банків, ресторанів і розважальних центрів, для яких гарне зовнішнє оформлення займаної території – ефектний рекламний трюк.

  • Світлодіоди не нагріваються (а значить, не запалюються), абсолютно інертні до перепаду температур і метеоситуацій, а тому живе дерево, яке підсвічують за допомогою LED-системи, жодним чином не страждає.
  • Красиві зелені насадження, однаково «квітучі» і влітку, і взимку привертає увагу громадян. На тлі невимовної краси хочуть сфотографуватися. Арт-об’єкт, що прикрашає територію парку або будівлі, стає місцем зустрічей.
  • Завдяки інноваційним системам, що забезпечують певний світловий ефект, можна підкреслити казкову естетику одного чи двух дерев, а можна створити комплексну ілюмінацію на базі цілої алеї!
  • Світлодіодне підсвічування дерев часто замовляють в якості модного антуражу для вечірки на свіжому повітрі – коктейльного паті або весілля.

Декоративне освітлення прибудинкових насаджень

Підсвічування дерев схвалили власники приватних будинків і заміських котеджів. Когось цікавить сезонна казка в період новорічних і різдвяний свят, а хтось з настанням сутінків бажає постійно бачити за вікном вибличе деревце. І це чудово!

Для світлової прикраси дерев використовують різні гірлянди, штори, системи з бігаючи вогниками, за допомогою яких легко створити абсолютно несподіваний, креативний образ.

На складність композиції впливає тип і висота дерева. Тому, при замовленні проекту, важливо уточнити характеристики використовуваних флористичних об’єктів і очікуваний естетичний ефект.

Замовити декоративне підсвічування дерев

Хочете з берези «створити» екзотичну пальму, а струнку ялину «перетворити» в сяючий конус? Вас приваблюють розкішні мерехтливі стовбури і крони?

Будь-яка творча ідея втілюється в життя, якщо за справу беруться фахівці. Ми використовуємо світлодіодні конструкції преміум-класу і гарантуємо якість ілюмінації.

Ознайомитися з роботами, виконаними майстрами декоративного освітлення компанії “MK-Illumination”, можна на сайті, де зібрано кольорові фотозвіти. Замовити обладнання для підсвічування дерев, або проект «під ключ» можна в режимі реального часу. Зателефонуйте або напишіть нам онлайн!

Меню