Оформлення вітрин

Оформлення вітрин у Києві

Оформлення вітрин, що є одним з професійних напрямків роботи компанії «MK Illumination», грає важливу роль в успіху бізнесу. Грамотно розміщені джерела освітлення, правильно розставлені акценти, вдало використаний простір, яскраві стилістичні рішення можуть залучити нових клієнтів.

Ми пропонуємо нашим клієнтам оформлення вітрин магазинів в різних стилях, відповіднепевного сезону або свята. При цьому максимально використовуються можливості, що надаються сучасними технологіями. Наші фахівці за допомогою освітлювальних приладів можуть візуально збільшити простір вітрини або ж сконцентрувати увагу глядача на конкретний предмет, наприклад, новинку асортименту.

Компанія «MK Illumination» здійснює оформлення вітрин продуктового магазину з урахуванням представлених торгових марок, сезонних акцій, пори року. Грамотний підхід до питань візуалізації вигідно презентує потенційним покупцям широкий вибір продуктів магазину чи супермаркету. Додаткове освітлення допоможе домогтися ще більшого ефекту.

Не менш важливо грамотне оформлення вітрин магазинів одягу, особливо якщо в одному просторі представлені вироби різних брендів. Увага глядача не повинно обійти жоден з виставлених товарів. Дизайнери «MK Illumination» використовують великі можливості гри світла і тіні, щоб створити візуальні акценти і залучити потенційних покупців.

Найбільш складне завдання – оформлення вітрини дитячого магазину, оскільки вона повинна не тільки привернути увагу дитини, але і мотивувати батьків до покупки. Пропонуємо використовувати досвід «MK Illumination», щоб продажи залишалися стабільно високими круглий рік.

Світлотехнічні рішення для торговельних закладів

Оформлення вітрин в Києві – одна з спеціалізацій компанії «MK Illumination». Команда кваліфікованих інженерів, художників-декораторів, світлотехніків розробляють оригінальні рішення з використанням світлодіодних, галогенних ламп, модульних конструкцій і систем управління світлом.

В області організації освітлення існують свої нормативи і правила, які застосовуються з урахуванням конкретної мети. Світло може бути рівномірним, акцентним, розсіяним, що змінює інтенсивність і відтінок. Вибір варіанту підсвічування (освітлення) визначається з урахуванням:

  • категорії товарів (продукти, сувеніри, одяг, прикраси, косметика і т.д.);
  • габаритів вітрини;
  • набору декоративної атрибутики;
  • розташування елементів дизайну (манекени, предмети декору, рекламні конструкції);
  • інтенсивность і спрямованость зовнішнього освітленння (вуличні ліхтарі, лампи торгового залу).

При оформленні вітрини магазину дуже важливо визначити зону комфортного сприйняття, щоб уникнути надмірної яскравості світла за склом. Картинка вітрини повинна бути позитивною, в деяких випадках трохи інтригуючою, що викликає цікавість. Завдання фахівців – використовувати всі засоби художньої виразності із застосуванням світлотехніки, щоб проявити інтерес до товарів у відвідувачів.

Вибір обладнання для оформлення вітрин

Для повноцінного оформлення торгових вітрин використовується кілька видів обладнання: загальне, локальне (акцентне), кругове. Комбінація різних видів освітлення та управління світлом дозволяє, в залежності від поставленого завдання, створювати динамічні яскраві, романтичні, таємничі і святкові композиції.

Художня світлодіодне підсвічування завжди використовується для креативного оформлення вітрин, де застосовуються різні декоративно-художні рішення. Гірлянди, шнури, стрічки допомагають створити театралізовану картину, фрагмент загадкового космосу, затишний домашній куточок або чарівний світ ювелірних прикрас.

Арсенал сучасного дизайнера по світу нескінченно різноманітний, що дозволяє кожен раз створювати принципово нові візуальні ефекти, засновані на зміні відтінку, насиченості і яскравості світла. Виразні картини, статичні і динамічні, створюються з використанням одноколірних і багатобарвних світлодіодних приладів в їх різному технічному виконанні.

Переваги послуг «MK Illumination» по організації освітлення вітрин

Вітрина – візитна картка торгового відділу, магазину, аптеки, рекламної компанії, тому її оформлення приділяється величезна увага. Наші дизайнери по світлу виберуть стиль освітлення, відповідний статусу і призначенню брендової продукції, концепції фірми і її цілям.

Глибоке знання інженерної складової, вміння застосовувати нестандартні рішення з використанням інноваційної світлотехніки, безпеку і економічність вибраних схем – головні переваги наших пропозицій. Як виглядають оформлені нами вітрини, ви можете подивитися в галереї сайту.

Телефонуйте за контактним телефоном або зв’язуйтеся з менеджером на сайті, щоб узгодити час зустрічі для оформлення замовлення. Ми відповімо на всі питання в офісі компанії, знайдемо кращий варіант організації світла для кожного клієнта!

Меню