Контурне підсвічування фасаду будівель

Контурне підсвічування фасаду будинку – один з варіантів зовнішнього декорування, для якого використовують точкові або лінійні світлодіодні світильники (стрічки, гірлянди або трубки). Вони встановлюються зовні будівлі, створюючи певний графічний малюнок, яке добре видно в темряві.

Найбільшою популярністю користуються світлодіодні стрічки і трубки, з яких можна створювати складні візерунки, фігури, написи. Такі джерела світла можуть бути використані, як елемент прикраси будинку до свята або в якості постійного освітлення. Останнім часом стала популярною підсвічування фасаду приватного будинку, для якої використовуються комбінації з лінійних і точкових світлодіодів.

Контурне підсвічування – прекрасний спосіб виділити будівлю в темний час доби, звернути увагу перехожих на його архітектурні особливості і привабливість. Такий дизайнерський прийом акцентує увагу на силуеті і геометрії споруди. Важливою особливістю цього типу освітлення є те, що виділяється тільки контур об’єкта або архітектурні елементи: віконні прорізи, арки, балкони, карнизи, лінія даху й інше.

Види контурного підсвічування

Контурне підсвічування будівель буває статичною, коли світлодіод горить постійно одним кольором, і динамічної, коли кольори змінюються. Управління здійснюється заздалегідь за заданою програмою, чергування кольорів може бути довільним або спеціально підібраним таким чином, щоб створити певний естетичний ефект. Сучасні системи дозволяють включати і вимикати систему освітлення через Інтернет. Наприклад, контурне підсвічування фасаду заміського будинку може бути включена господарями напередодні їхнього приїзду, щоб гостей зустрічав святково освітлений об’єкт.

За бажанням клієнта, освітлення будівлі може бути одноколірним або багатобарвним. З огляду на, що світлодіодні джерела дозволяють отримати більше мільйонів відтінків в палітрі RGB, можна з високою точність відтворити будь-яке кольорове поєднання, в тому числі і корпоративні кольори.

Виробники пропонують світлодіодні світильники на жорсткій рамі і без твердої основи. Шнури і стрічки дозволяють створювати складні криволінійні малюнки, в тому числі і написи. Каркасні конструкції використовуються для контурної підсвічування будівель в разі, якщо джерела світла потрібно захистити від гілок дерев, вітру, снігу, льоду.

Коли використовується контурне підсвічування

Головне завдання контурного підсвічування – виділення габаритів будівлі і унікальних елементів фасаду. Також цей спосіб дозволить візуально скорегувати геометрію і приховати вади в архітектурі. Такий варіант декоративного освітлення – універсальний, тому відмінно підійде для оформлення:

  • заміських котеджів і будинків;
  • бізнес-центрів і висотних будівель;
  • торгових центрів;
  • невеликих комерційних об’єктів та інших видів сучасних споруд.

Контурне підсвічування також підійде для оснащення багатоквартирних будинків, оскільки вона практично непомітна для мешканців. Таке архітектурне освітлення користується попитом серед підприємців і власників компаній з продажу нерухомості для залучення уваги потенційних клієнтів.

Переваги контурного освітлення від «MK Illumination»

Наша команда пропонує клієнтам графічні рішення європейського рівня. Над кожним проектом працює група досвідчених дизайнерів, які створюють унікальний малюнок. Він приверне увагу до об’єкту, створить позитивний настрій у глядачів, сформує позитивний імідж компанії, яка використовує контурне освітлення фасаду.

Ми створюємо складні композиції, якими легко керувати. Вони не вимагають великих витрат на обслуговування і пропрацюють довгий час.

Наш досвід дозволить встановити світильники так, щоб вони були непомітні вдень і максимально ефектно виглядали в темряві.

Контурне підсвічування професіоналами від «MK Illumination»

Компанія «MK Illumination» пропонує послуги з проектування та монтажу контурного підсвічування будівлі. У роботі застосовуються високоякісні світлодіодні шнури і гірлянди преміум-класу, які відрізняються яскравістю і енергоефективністю.

Співпраця з командою «MK Illumination» починається з розробки дизайн-проекту. Обов’язково враховується місце розташування будівлі, освітлення навколо, його функціональне призначення і архітектурні особливості. Головним орієнтиром є мета клієнта. Наші фахівці підбирають світлове обладнання під колір фасаду і ретельно монтують його, щоб в денний час воно було непомітним і не псувало естетичний вигляд. Особлива увага приділяється безпеці та надійності. На усі послуги надається довгострокова гарантія.

Дізнатися більше інформації про контурне підсвічування можна у наших менеджерів за вказаними телефонами.

Меню