Художнє підсвітлення фасаду будівель

Надати спорудженню візуальної привабливості, підкреслити його архітектурні особливості і красу допоможе художнє підсвітлення будівель. Цей вид освітлення поєднує в собі відразу кілька дизайнерських прийомів архітектурного підсвітлення. Художнє підсвітлення фасаду виконує естетичну роль, а функціональне призначення, як джерела світла, є другорядним. На розсуд дизайнера можуть використовуватися одночасно загальне, локальне, заповнююче простір, приховане, фонове і контурне освітлення.

Художнє підсвітлення будівель: основні етапи

Проект для фасадного художнього освітлення розробляється індивідуально і включає такі етапи:

  • визначення загальної концепції з урахуванням особливостей конкретного будинку і цілей;
  • організація безпеки та захисту інсталяції від зовнішніх факторів відповідно до норм і стандартів.

Художнє підсвітлення будівель може поєднувати в собі як складні системи освітлення з використанням останніх інновацій, так і прості способи. Важливе значення має розташування об’єкта, навколишній ландшафт і освітлення, функціональне призначення споруди, архітектурні особливості і стиль фасаду.

Художнє підсвітлення фасадів від компанії «MK Illumination»

Грамотно виконане художнє підсвічування фасаду перетворить будівлю в темний час доби і підкреслить його оригінальність і неповторність, а також приверне увагу аудиторії. Досягти поставленої мети допоможуть фахівці компанії «MK Illumination». Завдяки багаторічному досвіду роботи, використання світлодіодної продукції преміум-класу і високому рівню професіоналізму, наша команда допоможе спроектувати і втілити в життя дизайн-проект будь-якої складності.

Художнє підсвітлення будівель, виконана фахівцями «MK Illumination», не тільки створить святковий настрій – вона приховає наявні недоліки і підкреслить переваги архітектури. Наші дизайнери запропонують ідеальне поєднання кольорів, а клієнтам, які захочуть створити композицію з динамічно мінливих малюнків, запропонують кращі комбінації відтінків RGB.

Відзначимо, що сучасні світлодіодні джерела світла дозволяють отримати до мільйона різних відтінків, завдяки чому ми можемо задовольнити бажання найвимогливіших клієнтів, яким потрібна унікальна художнє підсвітлення фасадів будівель.

Проектування ведеться в тісній співпраці з замовником – він бере безпосередню участь в розробці проекту декоративного світлодіодного освітлення. На етапі планування він може коригувати хід роботи, завдяки чому ми отримуємо результат, на 100% відповідний очікуванням клієнта.

Використовувані фахівцями «MK Illumination» матеріали дозволяють отримати надійні і довговічні композиції. Художнє підсвічування буде працювати при низьких і високих температурах без істотних витрат електроенергії. Система не вимагає великих витрат на обслуговування, вона проста в експлуатації. Сучасні системи дозволяють управляти контурним освітленням об’єкта через Інтернет.

Ще одна перевага співпраці з компанією «MK Illumination» – ми створюємо універсальну художнє підсвітлення на всі випадки життя. Наприклад, в будні дні на фасаді будівлі горять статичні вогники одного кольору, а в свято їх змінюють динамічні ефекти і багатобарвні поєднання.

Компанія «MK Illumination» – надійний партнер, який пропонує повний пакет послуг з художньої підсвічуванні будівель – від проектування до реалізації та гарантійного обслуговування. Цінова політика компанії відрізняється лояльністю: вартість послуг залежить від масштабів будівлі, складності проекту, кількості використаного обладнання та інших факторів. Ознайомитися з проектами компанії можна в каталозі на сайті http://mk-illumination.com.ua. Щоб дізнатися точну вартість і отримати всебічну консультацію – телефонуйте за вказаними телефонами!

Меню