Галерея

Портфоліо компанії – освітлення та декорування приміщень

Компанія “MK-Illumination” виконує замовлення з декорування будинків, вулиць, окремих приміщень з використанням світлодіодних систем і конструкцій. У списку портфоліо – житлові комплекси, торгові центри, офісні будівлі, готелі, ресторани, приватні будинки та котеджні селища. Величезний успішний досвід в реалізації авторських проектів визначив популярність нашої фірми та її лідируючі позиції в сфері декоративного освітлення.

Ми знаємо, як оформити вітрину, створити стильну фотозону, прикрасити торговий зал до свята або змінити вигляд міського парку. Дизайнери по світу створюють оригінальні композиції з використанням статичного освітлення і динамічних ефектів. Компанія розробляла художньо-декоративні проекти для прикраси фасадів і залів для таких масштабних об’єктів, як термінали аеропорту «Бориспіль», готелі Intercontinental і «Рів’єра», бізнес-центру «Дніпро-Плаза», «Укрексімбанк», торгового центру «Ocean Plaza». Це лише невелика частина наших робіт, виконаних в різні роки.

Нам цікаво працювати з проектами різного змісту і масштабу. Талант фахівців “MK-Illumination” в повній мірі проявився при оформленні вітрин магазинів, створенні фотозон з використанням сучасних матеріалів, світлотехніки і засобів декору.

Компанія “MK-Illumination” приймає замовлення на прикрасу вулиць, інтер’єрів громадських будівель, заміських будинків з використанням світлодіодних систем і мотивів. Наше портфоліо – наочне підтвердження величезного творчого потенціалу і креативного підходу до вирішення різнопланових завдань!

Меню