Декоративне освітлення вулиць

Декоративне освітлення вулиць: світлодіодні системи преміум-класу з доставкою і установкою

Декоративне освітлення вулиць використовують для того, щоб підкреслити художню виразність рослинних, скульптурних та архітектурних об’єктів міського ландшафту. Крім естетичної функції, арт-ілюмінація є додатковим джерелом освітлення вулиць, будинків та елементів садово-паркового ландшафту в темний час доби.

У декоративному вуличному освітленні задіяні різні світлодіодні гірлянди та мотиви з різноплановими світлотехнічними характеристиками.

Найпопулярнішим на сьогоднішній день – світлодіодне вуличне декоративне освітлення, що володіє широким спектором переваг. Інноваційне обладнання, представлене багатим вибором статичних і динамічних конструкцій це:

  • розтяжки через вулицю;
  • новорічні стовпові мотиви;
  • прикрашання гірляндами фасадів будівель, які є невід’ємною частиною урбаністичного ландшафту.

Особливої ​​уваги заслуговує декоративне освітлення в період новорічних і різдвяних свят, коли вулиці перетворюються в барвистий антураж для зимової казки.

Міські ялинки – головні учасники новорічної вуличної ілюмінації, а тому для них передбачені різні світлові рішення.

Декоративне освітлення вулиць від “MK-Illumination”: якість і безпеку

Багатий асортимент світлодіодніх приладів для декоративного світлового оздоблення вулиць пропонує компанія “MK-Illumination”. На рахунку дизайнерів фірми – сотні успішно реалізованих об’єктів різного рівня складності в Києві та інших містах України.

Сертифіковані LED-системи абсолютно безпечні й адаптовані під інтенсивну експлуатацію в будь-який час року. Якщо ви бажаєте замовити Новорічне вуличне освітлення, ситуативне або довгострокове декоративне підсвічування зеленої зони кафе, фасадного елементу магазину – зверніться до наших фахівців.

Економічні LED-гірлянди мають стійкість до будь-яких метеоумов. Тривалість роботи світлодіода набагато перевищує термін експлуатації лампи розжарювання, при цьому обладнання не нагрівається і не становить загрозу для зелених насаджень, з якими може контактувати.

Більш докладно про ілюмінаційних системах для декоративного вуличного освітлення розповість наш консультант. Зв’язатися з представником “MK-Illumination” для обговорення деталей комплексного проекту ви можете по телефону або через сайт.

Меню